.

.

2 парчиња Деца Бебе Девојки Облека Поставува Млади Деца Девојка Флорални Здолниште Тимови Блузи Кратко Sleeve Т-маица Девојки Детска Облека Сет

2 парчиња Деца Бебе Девојки Облека Поставува Млади Деца Девојка Флорални Здолниште Тимови Блузи Кратко Sleeve Т-маица Девојки

DEN 297.00
DEN 297.12
-0 %

Износ
Во продавницата.


- Ние брод за да се потврди paypal, и e Bay адреси од безбедносни причини. И ќе добиете брз одговор, освен мрежа задоцнување. Ве молиме исто така, ни остави голем повратни информации со позитивни пет ѕвезди. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање.Ве молиме бидете сигурни дека вашата paypal, и e Bay адресата е точно кога ќе конкурираат на нашиот објект.
- Се враќа мора да се направи во рок од 30 дена од денот на купувачот прима објект, купувачот плаќа врати превозот.)
-На Европа или на други земји, област, тоа ќе потрае повеќе дена на пат. Ве молиме ги споделите со нас вашето мислење, така што можеме да ги подобриме нашите услуги и производи подобро
- Ние секогаш на-линија од 18 : 00 ЧАСОТ до 2 : 00 PM pst.
- Ако сте во сад Објектот ќе се испраќаат прва класа парцела во Америка mail Проценка 8-15 работни дена, со следење на број нормално,во зависност од временските услови, царината,одмор, површина и така натаму.
- Ние ја напуштат повратни информации откако плаќањето се врши.
Пакет се вклучени : 1x Прекрасна детска Девојки Облека
Големина На Разговор :
Возраст Блузи*cm Биста*cm Половината * cm Здолниште * cm 2-3 Години 41 29*2 22*2 26 3-4 Години 43 30*2 23*2 27 4-5 Години 45 31*2 24*2 28 5-6 Години 47 32*2 25*2 29 6-7 Години 49 33*2 26*2 30 Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
- Ние ќе направиме се препратат или наплата во рок од 24-48 часа за вас. (не вклучувајќи ги и "за продажба" предмети)
- Ние прифаќаме објект wholes.
1 инч = 2.
- Ако стварта е изгубена во последно, ние ќе следните вашиот избор за да ја испратите една или наплата. Можеме да им дозволиме на нашата фабрика да го направи тоа за вас.(Ако сакате, можете да побарате од нас за тоа откако ќе го бродот.
- Сето она што се продаваат се 100% НОВИ на висок квалитет.
- Клиент Задоволителна
- Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
- Задоволство е што нашите #1 приоритет. Ве молиме имајте предвид дека. Купувачот плаќа врати превозот дури и без разлика на ситуацијата, вклучува неисправни предмети, како и. Ако имате прашање за не појавување, ве молиме да ни каже.
- Ве молиме ги споделите со нас вашето мислење, така што можеме да ги подобриме нашите услуги и производи подобро. Ви благодариме. Ако не е, ве молиме љубезно ни испрати повторно.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 5T, 6T, 3T, 4T
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
2 парчиња Деца Бебе Девојки Облека Поставува
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Стил:
Принцезата
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Слични предлози