.

.

бесплатен превозот 500 компјутери многу празно бела 350 gsm хартија ознаки 4.2x6cm/печење замав tag/облека се откажам tag/подарок пакување етикети за печатење

бесплатен превозот 500 компјутери многу празно бела 350 gsm хартија ознаки 4.2x6cm/печење замав tag/облека се откажам tag/подарок

DEN 848.00
DEN 902.40
-6 %

Износ
Во продавницата.


бесплатен превозот 500 компјутери многу празно бела 350 gsm хартија ознаки 4.2x6cm/
печење замав tag/облека се откажам tag/подарок пакување етикети за печатење
Големина : 4.2x6cm(Кол. на дупчење дупка е 4mm)

За производот

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
667
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Функција:
Recyled,Еко-Пријателски
Техника:
Печатени
Големина:
4.2x6cm
боја:
Бела

Слични предлози