.

.

бесплатен превозот 300 компјутери многу празна бела хартија ознаки 4x9cm/обликот сечење tag/облека се откажам tag/подарок пакување labels печатење/картичка

бесплатен превозот 300 компјутери многу празна бела хартија ознаки 4x9cm/обликот сечење tag/облека се откажам tag/подарок пакување

DEN 848.00
DEN 902.40
-6 %

Износ
Во продавницата.


бесплатен превозот 300 компјутери многу празна бела хартија ознаки 4x9cm/
обликот сечење tag/облека се откажам tag/
подарок пакување labels печатење/картичка
Големина : 4x9cm(Кол. на дупчење дупка е 5мм)

За производот

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
666
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Функција:
Recyled,Еко-Пријателски
Техника:
Печатени
Големина:
4x9cm
боја:
Бела

Слични предлози