.

.

5*6.5 см, бело /kraft рачно изработени со љубов накит екранот пакување картичка earring картичка 100pcs по многу

5*6.5 см, бело /kraft рачно изработени со љубов накит екранот пакување картичка earring картичка 100pcs по многу

DEN 244.00
DEN 287.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


card name 5*6.5 см, бело /kraft рачно изработени со љубов накит екранот пакување картичка earring картичка 100pcs по многу картичка материјал 300gsm картичка картичка големина 5*6.5 см пакет 100card обичај достапни ОЕМ количина 1000pcs по дизајн ОЕМ ДАТУМ 7-15working дена олово време од 15 дена употреба подарок пакет етикета/свадба забелешка етикета/колачиња/пекарски производи етикетата
други продаваат стоки

За производот

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
tag4001
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Облека
Техника:
Печатени
Име:
5*6.5 см, бело /kraft рачно изработени со љубов накит екранот пакување картичка
Материјал:
300gsm картичка
Големина:
5*6.5 см
боја:
исто како слик шоу
прилагодено дизајн:
Yes
обичај moq:
1000pcs

Слични предлози