.

.

мобилен телефон фризерски суштински 4*8мм-10*30мм Вода капки форма бисер DIY оригиналност рачно производство материја додатоци 50g

мобилен телефон фризерски суштински 4*8мм-10*30мм Вода капки форма бисер DIY оригиналност рачно производство материја додатоци

DEN 94.00
DEN 121.44
-23 %

Износ
Во продавницата.


Име на производ : ABS смола имитација бисери слонова коска (текстурата е полесна од стаклото имитација бисери)
Спецификација на производот : Diameter4*8мм,6*10мм,6*14mm,8*13mm,8*15mm,8*20mm,10*30мм,(вкупно 7kinds ofspecifications
4*8мм 50g за 908 парчиња
6*10мм 50g околу 320 парчиња
6*14mm 50g за 210 парчиња
8*13mm 50g околу 135 парчиња
8*15mm 50g за 125 парчиња
8*20mm 50g околу 80 парчиња
10*30мм 50g околу 39 парчиња
Цена : изберете спецификации тоа е цената екранот,
Различни видови на бои, може да биде малку надвор боја, тоа е нормално, тоа се забележува, да не се прифати малку боја, ве молиме внимателно да ги шут, ви благодариме
Боја : Боја На Слонова Коска
ABS смола (acrylonitrile - styrene - butadiene copolymers, ABS Acrylonitrile Butadiene Styrene е првата буква на акроним) е висока сила, добра цврстина, лесна за обработка на лиење на термопластични полимерни материјали. Поради својата висока цврстина, отпорност на корозија, висока температура
Совети :
Бидејќи секоја серија на монистра фабрика стоката се ре-се обработуваат во тонер, не е ист како предиво боја ддв надвор од бои може да биде малку боја јо! Стари клиенти не кажам како оваа и минатата боја различните Да, тоа е нормално, ха. Различните пакети може да биде мало боја разликата е можно Казахстан
Повеќе нешта, па на првата збирка, а потоа полека ги собереш вас, посакувам на сите наши пријатели среќен шопинг!
Совет : за Стоката се земени во вид, поради светлината причини, слика боја може да бидат различни во каков вид, и сите стоки на крајот преовладуваат во вид.

За производот

боја:
4x8mm за 908 компјутери, 6x10mm околу 320 компјутери, 6x14mm за 210 компјутери, 8x15mm за 125 компјутери, 8x20mm околу 80 компјутери
Тип На Производ:
Монистра
Број На Модел На:
B
Техника:
Полиран
Материјал:
Пластични
боја:
белата боја на слонова коска
Дијаметар:
4*8мм-10*30мм
количина:
Бројни
Потекло:
Кина
Тежина:
50g
Големина:
4*8mm-10*30mm

Слични предлози