.

.

Гроздобер Тројно Prong Грб Кука Закачалка За Облека Грб Цинк легура Шапка Облека Крпа Облека Бања Ѕид Вратата Виси Кука

Гроздобер Тројно Prong Грб Кука Закачалка За Облека Грб Цинк легура Шапка Облека Крпа Облека Бања Ѕид Вратата Виси Кука

DEN 372.00
DEN 421.92
-12 %

Износ
Во продавницата.

Гроздобер Тројно Prong Грб Кука Закачалка За Облека Грб Цинк легура Шапка Облека Крпа Облека Бања Ѕид Вратата Виси Кука
Карактеристики : Идеален за употреба во спални соби, бањи, и плакари со Врвен квалитет заврши - ќе се спротивстави на ' рѓа и корозија преку секојдневна употреба Цинк легура материјал Организира и ги красат со еден лесен чекор!
Слики :
Пратката &плаќање
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка надвор побрзо, обично во рок од 24 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Ние може да обезбеди различни превозот начини како што се бара. Ве молиме проверете внимателно!
4. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа. И вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за гледање нашите предмети!!!
Вашето задоволство е нашата најголема моќ. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -)

За производот

Тип:
Облека Куките
Стил:
Европа
Лепливоста Метод:
ноктите
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број на куките:
1-3
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Должина:
79mm
Ширина:
101mm
Висина:
23mm

Слични предлози