.

.

Fixmee Нови Eyeglass Оптички Поправка Алатка За Сонце Очила Со Завртки Орев Носот Подлога Поставено Асортиман Комплет Трговија На Големо

Fixmee Нови Eyeglass Оптички Поправка Алатка За Сонце Очила Со Завртки Орев Носот Подлога Поставено Асортиман Комплет Трговија

DEN 375.00
DEN 408.00
-8 %

Износ
Во продавницата.


Карактеристики :
Ако сакате да имате само еден комплет за поправка, ова е најдобриот избор.
Не постои универзална завртка и орев за вашиот види накит или наочари поправка но добра вест е дека овој комплет содржи многу, многу ситни завртки и навртки кои, најверојатно, ќе содржат еден што треба, содржи сè што ви треба за ситни поправки, додека патуваат, кампување, на работа или дома.
Заштедите време и пари прави свој eyeglass, види & накит поправка.
Организиран од страна на големината стил во рака за чување - лесно да ги повратите големина што ви треба.
Која вклучува : Целосна рамка, половина-рамка, лим, rimless рамки во различни делови од различни завртки. Сорти до 28 видови, класифицирани јасно
Пакетот Вклучува :
1x 2 во 1 шрафцигер (рамен сечилото завртка возачот, Филипс завртка возачот)
20(во шише)x M1 нерѓосувачки челик завртка за нос подлога
20(во шише)x M1.2 нерѓосувачки челик завртка
20(во шише)x M1.4 нерѓосувачки челик завртка
20(во шише)x M1.2 нерѓосувачки челик нут
20(во шише)x M1.4 нерѓосувачки челик нут
5 пар x Силикони (завртка на) нос влошки
5 пар x Силикони (притисни на) нос влошки
1 пар x Силикони уво влошки
20(во шише)x Пластични миење
20(во шише)x Пластични рамо за миење
20(во шише)x Силикони acorn капа нут
1x за Чување

За производот

Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува
DIY Материјали:
Дрво

Слични предлози