.

.

160Pcs Црна Метрички М3 5/6/8/10/12/15/18/25мм Најлон Завртки Асортиман Стенд-оф Најлон Завртки Гром & Ореви Комплет

160Pcs Црна Метрички М3 5/6/8/10/12/15/18/25мм Најлон Завртки Асортиман Стенд-оф Најлон Завртки Гром & Ореви Комплет

DEN 221.76

Износ
Во продавницата.


Материјал
Линк
Најлон Производ
Дувачкиот Производ
304 од не ' Рѓосувачки Челик производ
Види Пролет Барови
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Најлон Боја : Црна Ro HS согласност Пластична кутија големина : 130 * 65 * 22mm Употреба : се користи во силна киселина место, нема рѓа, мала тежина. Употреба : се Користи шраф и орев да изолација одбор и одборот. Пакет содржи : 1 x 160pcs Црна М3 Најлон Завртки Орев Асортиман Комплет со кутија Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса На превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.

За производот

Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува
DIY Материјали:
Електрични

Слични предлози