.

.

Децата Безбедно Целосна Лицето Маска Нуркањето Нуркање Watersport Подводно Пливање, Нуркање Snorkel Анти Магла Целосна се соочуваат Децата Нуркање Маска

Децата Безбедно Целосна Лицето Маска Нуркањето Нуркање Watersport Подводно Пливање, Нуркање Snorkel Анти Магла Целосна се соочуваат

DEN 1555.00
DEN 1919.52
-19 %

Износ
Во продавницата.

Нуркање Маска, Нуркање Маска Подводни Анти Магла Полно Лице Нуркањето Маска Деца Пливање Snorkel Нуркачка Опрема
Карактеристики На Производот :
1. Мека и издржливи силиконски прстен со ефективни antifog функција.
2. Удобно и водоотпорен, запечатени и издржливи.
3. Лесен за употреба, широко поле на визија.
4. Устата и носот може да дишат во исто време.
Производ Параметри :
1. Материјал : силикон гел + PC леќа + еластична рака
2. Огледало површина материјал : поликарбонат shatterproof маска
со инструкции

За производот

Број На Модел На:
yd
Бренд Име:
Yon Под

Слични предлози