.

.

Мини Преносни Виткање Монета Нож EDC Носат Алатка Мали Џеб Keychain Виси Копче Синџир Отворено Опстанок Karambit за dropship

Мини Преносни Виткање Монета Нож EDC Носат Алатка Мали Џеб Keychain Виси Копче Синџир Отворено Опстанок Karambit за dropship

DEN 115.00
DEN 157.92
-27 %

Износ
Во продавницата.

Политика на враќање Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат . Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).5 mm (L*W*T)
Боја : црвена, црна, сина, сребрена, златна
c
Известување
1. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. (GMT+8) од понеделник до сабота . Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Но треба плати дополнителни превозот надомест.Ве молиме овозможи 1-3 грешка поради прирачник за мерење. да 18 : 00часот. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Материјал : 3 CR13
Цврстина : 55 HRC
Укината Големина На :
Дијаметар : Прибл. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.5 см
Сечилото : Прибл. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Контактирајте со НАС ве Молиме да ни Порака од 8 : 30.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере. Ние само брод да се потврди цел адреси.Мини Виткање Монета Нож EDC Носат Алатка Мали Џебен Нож Karambit Keychain со Бесење Копче Синџир Подарок Опстанок Отворено Рака Алатка за човечки ресурси Опис
Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Исклучително мини големина со синџир, лесно да се носат. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.

За производот

Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Дрво
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
30286
is_customized:
Yes
Тип:
Мулти Нож
Бренд Име:
Type1:
преклопен нож
Type2:
Karambit

Слични предлози