.

.

Јапонски Самурајски Краток Меч Tanto Рачно Изработени Обичај Остар Нож 1095 Висока Јаглероден Челик Легура Tsuba Вистински Rayskin Се Справи Со Нож Продажба

Јапонски Самурајски Краток Меч Tanto Рачно Изработени Обичај Остар Нож 1095 Висока Јаглероден Челик Легура Tsuba Вистински Rayskin

DEN 6528.00

Износ
Во продавницата.


За производот

Тема:
Спорт
Регионален Функција:
Јапонија
Бренд Име:
Рик Wan Меч
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Слични предлози