.

.

KMEI Жените Електрични Епилатор Отстранување на Влакна Розова Depilador Electrico Femenino Суви Батерии Епилатор Електрични Хлапак Бикини Тело

KMEI Жените Електрични Епилатор Отстранување на Влакна Розова Depilador Electrico Femenino Суви Батерии Епилатор Електрични Хлапак

DEN 568.00
DEN 947.52
-40 %

Износ
Во продавницата.


За производот

боја:
Пинк
Тип На Објект:
Епилатор
Големина:
7.5*17.8*4.8cm
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
КМ-1999 година
Употреба:
Underarm,Бикини,Телото
Бренд Име:
Kemei
Моќност Тип:
Батеријата
Тежина:
77g
моќност:
3W
боја:
Пинк
Моќта на чекање:
Суви батерии
Тип:
епилатор со коишто се соочуваат жените
Type1:
дама хлапак отстранување на влакна
Type2:
електрични епилатор жени
type3:
хлапак за жени
type4:
epilateur electrique femme
type5:
жените електрични епилатор отстранување на влакна

Слични предлози