.

.

Преносни Перат Жените Отстранување на Влакна Машина Убавина Здравје Алатка епилатор козметика Мини Електрични Хлапак Женски Епилатор

Преносни Перат Жените Отстранување на Влакна Машина Убавина Здравје Алатка епилатор козметика Мини Електрични Хлапак Женски Епилатор

DEN 408.00

Износ
Во продавницата.


Преносни Перат Жените Отстранување на Влакна Машина Убавина Здравје Алатка епилатор козметика Мини Електрични Хлапак Женски Епилатор
Функција :
Бренд Име : Ukliss Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно)
боја : розова Апликација : коса епилатор /grainer /хлапак
номинална напон : 3-5days Напојување режим : батерија
сертификат : CE/Ro HS Водоотпорен одделение : IPX7
тежина : 0.2 КИЛОГРАМИ Функција : Тројно Сечилото
материјал : ABS
Можете брзо, лесно и безбедност отстранување на вишокот на косата на сите на вашето тело.
Безбедно бричење : не влече и нема да предизвика крупни пора.
Безболно, да не го оштети вашата кожа или потни жлезди.
Ја прават кожата мазна и нежна.
Компактен и лесен, лесен за употреба и носат.
Одлично за бричење на нозете, underarms и другите делови на телото.
Powered by 1*АА батерија(не се вклучуваат).
 
Превозот :
1, Ние обично брод објект во рамките на 2-5 дена по уплатата избришани.
2, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
3, ве Молиме љубезно не 1-3 ниски резултати на превозот предизвика странство превозот ќе бидат погодени
од многу фактори како што се Царинската обработка, Пост штрајк итн.
Даночен број :
Како царинење процес е различен во различни земји,ако таков вид на стока треба
се собираат тарифа купувачот мора да плати за тарифата. Ние обично брод објект како "ПОДАРОК" на клиентите
со пониска вредност, ако имате било какви забелешки на тоа ве молиме да ги споделите со нас пред пратката.
Контакт со нас на :
1, Работно време : понеделник - сабота (Гринич Време 2 : 30 A.М-11 : 30 A.M ) ( Pacific Time : 6 : 30 P.M-3 : 30 A.M)
2, ве Молиме Али-express порака само.
3, ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.
4, Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно
повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

За производот

боја:
Пинк
Тип На Објект:
Епилатор
Број На Модел На:
1000000202
Бренд Име:
UKLISS
Материјал:
Пластични
Употреба:
Лицето,Underarm,Бикини,Телото
Големина:
ABS
Моќност Тип:
Батеријата
Тип На Објект:
Епилатор
Употреба:
Бикини,Тело,Underarm
Тежина:
0.15KG
забелешка:
Соодветен адаптер бидат испратени со вашата земја
Функција:
тројно сечилото
водоотпорен одделение:
ipx7
боја:
Пинк
Напојување:
AC
Номинална Напон:
3-5days

Слични предлози