.

.

LAOA Индустриски Одделение Cordless Пневматски Занитвам Пиштол Играч Riveter Воздушен Пиштол Работа способност 2.4 mm/3.2 mm/4mm/4.8 мм Работа Спектар 16mm

LAOA Индустриски Одделение Cordless Пневматски Занитвам Пиштол Играч Riveter Воздушен Пиштол Работа способност 2.4 mm/3.2 mm/4mm/4.8

DEN 6331.00
DEN 9592.32
-34 %

Износ
Во продавницата.

0 pilotovaný главата,ве Молиме вратете го во право кога тестиран главата ако се користи за други големина на ноктите,или тоа ќе главен ноктите. Брз експрес ќе биде 3-10days. ако клиентот не оставете порака за да се назначи express.8 pilotovaný главата,се користи за 5cm помине,ние ќе се поклопува со 2. Ве молиме љубезно ја напушти право име и презиме, пост БР.8 мм Воздушен притисок : 90 MSX Гас потрошувачка : 1.
Ние ќе ви помогнат да се реши тоа.По добивањето на пратката.4 L/min Нето тежина : околу 1,5 кг Потекло : Тајван Производ големина : 1.Отпад помине продавница канистер 4. Или тоа ќе влијае на времето за испорака.
4 ве Молиме имајте во предвид дека сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја ќе биде во вашите трошоци.Ве молиме да ни даде добра повратна информација. Во принцип, сите нарачки ќе брод во 3 дневна. Нормално прашања : 1.
Повеќе прашања, ве молиме кликнете
. и во право контактирајте НЕ. Производи подолу 2 KG,ние секогаш брод со aliexpress стандард превозот или друг Пост.Ноктите заклучен внатре Проверете ја големината на pilotovaný главата пред употреба
Експрес
1.Светло и удобно оперативни Производ конфигурација : Потекло pilotovaný главата Напомена : пиштол монтирани со 4.Висок напон 2.не мора да празнина кога ќе се одржи во pilotovaný главата.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе не вратат на товар.
Ова е нашиот најголем охрабрување.Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Долг живот на Производот функции : A : Складирање потроши занитвам Б : Пиштол млазницата C : Работа switch E : Цилиндар покрие F : Порт LA184148 Модел : LA184148 Напнатост : 1848kgs Работа удар : 16mm Воздух влезот : 1/4" Воздух цевка со дијаметар : 3/8" Способност : 2. Главната Земјата време на испорака секогаш да биде во 20-45days. Ако вашата локална политика не испраќање, ве молиме да обрнете внимание следење на информации и да се добие производи од локалните поштата на време.Високо влијание 3. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Тоа не може да се прибере од 1 пат Ние ви препорачуваме да се намали на weasand во кратки 2. Ако не го добие на време да предизвика пакет повторно да ја прати назад. Ние одбивање на спорот околу бидејќи ние брод од различни изразат со клиентите. Повеќето пакети секогаш испратена по пошта.Две-парче челик чип дизајн Челик чип е фалсификувани од страна на легиран челик,високо ниво на цврсти,силни и издржливи Голема напнатост,долг живот,средно влијание 2.

За производот

Тип:
Воздухот Спојувач
Број На Модел На:
LA184148
is_customized:
Yes
Капацитет:
2.4 MM/3.2 MM/4MM/4.8 ММ
Извор На Енергија:
пневматски
Бренд Име:
LAOA
DIY Материјали:
Дрво

Слични предлози