.

.

Мотоциклите Случај Guard Покрие Рамка Лизгачот Несреќа Заштитник За Yamaha YZF-R1 YZF R1 2009-2013 10 11 12 Мотокрос Dirt Bike

Мотоциклите Случај Guard Покрие Рамка Лизгачот Несреќа Заштитник За Yamaha YZF-R1 YZF R1 2009-2013 10 11 12 Мотокрос Dirt Bike

DEN 1670.00
DEN 1919.52
-13 %

Износ
Во продавницата.


Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
*заштита во случај на пад. Одговара : YZF R1 2009-2013
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Alipay е Prefered.
Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Како Слики Материјал : Алуминиум& ПОМ материјал ЦПУ машински дизајн Овие мотор случај лизгачи се вклопуваат уредно и лесно да се постојните мотор предмети и ќе се обезбеди дополнителна заштита.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.

За производот

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
170306-6
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
14cm
Објектот Тежина:
0.58kg
Материјал Тип:
Алуминиум&ПОМ материјал
Тип На Објект:
Нога Почива

Слични предлози