.

.

Мотоцикл подложка за нозе Задна Нога Штипки Почива Педали За ЈАМАХА FJR1300 FZ1 FZ400 FZ6 FZ6R XJR400 XJR1200 XJR1300 XJ6

Мотоцикл подложка за нозе Задна Нога Штипки Почива Педали За ЈАМАХА FJR1300 FZ1 FZ400 FZ6 FZ6R XJR400 XJR1200 XJR1300 XJ6

DEN 268.00
DEN 312.00
-14 %

Износ
Во продавницата.


Нога Штипки
100% Сосема Нов
Материјал : Алуминиум Висок Квалитет Лесно да се Инсталира Слик прикажана е точно објектот ќе добиете
Одговара F или ЈАМАХА :
FJR 1300 FZ1 FZ400 FZ6 FZ6 R XJR400 xjr1200 xjr1300 XJ6
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект sames слики. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

За производот

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
1098
Објектот Должина:
13cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
0.34kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Нога Почива

Слични предлози