.

.

Дигитални Protractor Inclinometer Агол метар Дигитални Bevel Кутија 4 x 90 степени Спектар Метал случај

Дигитални Protractor Inclinometer Агол метар Дигитални Bevel Кутија 4 x 90 степени Спектар Метал случај

DEN 1391.52

Износ
Во продавницата.

Дигитални Protractor Inclinometer Агол метар Дигитални Bevel Кутија 4 x 90 степени Спектар + Магнетна База ФУНКЦИЈА 1. Платформа за следење 2. Дренажа агли и run-off падини 3. Grader и трактор за работа алинеја 4). Поставување на сечилото агол на Кружни Пили 5. Алатка за поставување на Стругови 6. Поставување на работа парче агол за мелење 7. Поставување на сечилото агол на Митра Пили 8. Проверете вежба притиснете маса амбиент, маса видов, jointer маса, бенд видов, jointer ограда или бенд видов маса Дигитални Bevel Кутија / Inclinometer / Protractor w/ Вграден Магнетен База & Секогаш Исправени LCD Мерен Опсег : 4 x 90° Резолуција : 0.1°/ 0.01% Повторливост : ±0.1° Оперативни Температура : 0 - 40°C Оперативни Влажност : 40 - 80% Напојување : 2 x 3 V CR2032 Батерии ( не се вклучени ) Големина : 55 x 55 x 16mm (2" x 2" x 0.6" инчи) Почитувани купувачи Pls забелешка нашиот производ е не вклучувајќи ја и батеријата, како и батеријата е забрането на воздухот летаат! Ова е 3 V батеријата! Можете да го купите од вашата земја продавница! Ви благодариме за вашиот разбере и соработка!
Најниска цена,Најдобрите производи,Одлична услуга!
-Добиете она што ви треба во Barrysupermarket!
За превозот
1. Контактирајте со нас ако ви треба подобра испорака метод наместо бавно поштенски пратки .
2.ние ќе забелешка "подарок", со вредност $10 за вашиот објект во целина .
3. Обезбеди следење на број, но не и ако преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .
Песната тука : www.17track.net/index_en.shtml (неколку дена по пакети испратени надвор).
4.Стандардните батерии, течни и други забранети делови обично се отстранат пред превозот.
5.Некои производи' прирачници, возачи, софтвери достапни само со симнување или праќање по е-пошта .
6.Пост Воздух Mail порака не е брзо, ве молиме почекајте стрпливо, не се прашање спор во рок од 30 работни дена .
За Гаранција
1.ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
2.ние ќе бидеме Одговорни за било кој квалитет на проблемот .
За Повратни Информации
1.вашето мислење е исклучително важно за нас,ве молиме да ни остават и добра feedbck нас, ако можете.
се задоволни со нашите производи и услуги.
2. Испратете ни пред тргнување било негативни повратни информации или отворање каков било спор,ние ќе се обидеме потрудиме
за да се реши проблемот. Нема спор,Среќен Шопинг!!!

За производот

Бренд Име:
Бери Век
Број На Модел На:
дигитални protractor
дигитални protractor:
Ниво На Мерните Инструменти

Слични предлози