.

.

КОРИСТИ 5V 3507 35x35x7mm компресор 3.5 СМ мини лаптоп вентилаторот за ладење UDQFNMH29-S0 UDQFC3E71 UDQFNLH06 UDQFNKH01

КОРИСТИ 5V 3507 35x35x7mm компресор 3.5 СМ мини лаптоп вентилаторот за ладење UDQFNMH29-S0 UDQFC3E71 UDQFNLH06 UDQFNKH01

DEN 295.00
DEN 335.52
-12 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Сечилото Количина:
UDQFNMH29-S0, UDQFC3E71, UDQFNLH06, UDQFNKH01, Случајно
Фан Живот:
40000 часа
Бучава:
30dBA
Бренд Име:
YINWEITAI
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
AFB
Имајќи:
Течност Имајќи
Пакет:
No
Тип:
Фан
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Моќ Интерфејс:
2Pin
Примена:
Процесор
Фан Големина:
35x35x7mm
is_customized:
Yes
Бучава:
NO
Фан Големина:
6 cm

Слични предлози