.

.

ПРОМОЦИЈА! 2 парчиња Чипсет Heatsink Топлина Дифузна Ладење Перка 50mm x 56mm x 20mm

ПРОМОЦИЈА! 2 парчиња Чипсет Heatsink Топлина Дифузна Ладење Перка 50mm x 56mm x 20mm

DEN 156.00

Износ
Во продавницата.


2 парчиња Чипсет Heatsink Топлина Дифузна Ладење Перка 50mm x 56mm x 20mm

За производот

Тип:
Heatsink
Бренд Име:
RII
Пакет:
No
Линии:
Никој
Примена:
Компјутер Случај

Слични предлози