.

.

ПРОМОЦИЈА! Топла DC 12V 3 Еез 40mmx10mm 3P 7 Ножеви Компјутер Чипсет Вентилаторот за Ладење

ПРОМОЦИЈА! Топла DC 12V 3 Еез 40mmx10mm 3P 7 Ножеви Компјутер Чипсет Вентилаторот за Ладење

DEN 185.28

Износ
Во продавницата.


Protduct Име : Вентилаторот за Ладење;Главна Боја : Црна;Напојување : DC 12 V, 0.10 НА
Материјал : Пластика;Конектор Тип : 3 Пина Конектор
Монтажа Дупка со Дијаметар : 3.5 mm/ 0.14";Монтажа Дупка Центар Растојание : 31mm / 1.2"40mm / 1.6"
Големина : 4 x 4 x 1cm / 1.6" x 1.6" X 0.4" (L*W*H);Должина на Кабел : 24cm / 9.4"
Тежина : 45g;Пакет Содржина : 3 x DC Brushless Вентилаторот за Ладење 3 Еез 40mmx10mm 3 P 7 Ножеви Компјутер Чипсет Вентилаторот за Ладење DC 12 V
Подобрување на протокот на воздух, широко се користат за Компјутер матична плоча чипсет, southbridge / northbridge чипсет, VGA Chipsetamp #39 , и други исти радијатор.
ength
1.7 m приближно упатство за употреба
Менување на водата што доаѓа со вшмукување цевка ангажиран во риби резервоарот 4-5 инчи нагоре и надолу тресење на вода неколку пати, се додека резервоарот автоматски се празни
Пакет се вклучени
1 x Риба Вакуум Резервоарот "

За производот

Бренд Име:
ANENG
Линии:
3 Линии

Слични предлози