.

.

75mm x 30мм DC 12V 0.36 НА 2Pin Компјутер КОМПЈУТЕР, Компресор Вентилаторот за Ладење

75mm x 30мм DC 12V 0.36 НА 2Pin Компјутер КОМПЈУТЕР, Компресор Вентилаторот за Ладење

DEN 132.48

Износ
Во продавницата.


Име На Производ : Компресор Вентилаторот За Ладење
Номинална Напон : DC 12 V;Тековните : 0.36 На
Sleeve Имајќи : Хидро Имајќи
Брзина : 3000 ВРТЕЖИ во минута;Проток на Воздух : 10.3 CFM
Бучава : 38.5 велика британија Надворешен Материјал : Пластика
Боја : Црна
Конектор : 2 Игли Конектор
Големина : 7.5 x 7.5 x 3cm / 3" x 3" x 1.2" (L*W*T)
Кабел Должина : 9.5 cm / 3.7"
Тежина : 88g
Пакет Содржина : 1 x Компресор Вентилаторот за Ладење

За производот

Бренд Име:
RII
Линии:
Никој
Број На Модел На:
SZS-ETCS-I020625
Примена:
Компјутер Случај
Пакет:
No

Слични предлози