.

.

Оригиналниот Sunon MF60120V1-C250-G99 DC 5V 2,0 W 3 Линии Лаптоп вентилаторот за ладење

Оригиналниот Sunon MF60120V1-C250-G99 DC 5V 2,0 W 3 Линии Лаптоп вентилаторот за ладење

DEN 432.00
DEN 480.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


Оригиналниот Sunon MF60120 V1-C250-G99 DC 5 V 2,0 W 3 Линии Лаптоп вентилаторот за ладење

За производот

Волумен На Воздух:
30CFM
Фан Живот:
40000 часа
Број На Модел На:
MF60120V1-C250-G99
Линии:
3 Линии
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Моќ Интерфејс:
3PIN
Бренд Име:
SUNON
Примена:
Компјутер Случај
Бучава:
25dBA
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Пакет:
No
моќност:
1.56 W
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Имајќи:
Легура Имајќи
Фан Големина:
6
Модел:
MF60120V1-C250-G99

Слични предлози