.

.

Оригиналниот NMB-МАТ 5cm 5015 12V 0.24 НА BM5115-04W-B59 проектор компресор вентилаторот за ладење

Оригиналниот NMB-МАТ 5cm 5015 12V 0.24 НА BM5115-04W-B59 проектор компресор вентилаторот за ладење

DEN 648.00
DEN 720.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


Оригиналниот NMB-МАТ 5cm 5015 12 V 0.24 НА BM5115-04 W-B59 проектор компресор вентилаторот за ладење

За производот

Волумен На Воздух:
30CFM
Линии:
3 Линии
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Моќ Интерфејс:
3PIN
Примена:
Компјутер Случај
Бучава:
25dBA
Број На Модел На:
BM5115-04W-B59
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Пакет:
No
моќност:
1.56 W
Фан Живот:
50000 часа
Бренд Име:
NMB
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Фан Големина:
5015
Модел:
BM5115-04W-B59

Слични предлози