.

.

Оригиналниот NMB-МАТ 2406RL-05W-M50 24V 0.18 НА 6015 6CM вози двојно топката имајќи вентилаторот за ладење

Оригиналниот NMB-МАТ 2406RL-05W-M50 24V 0.18 НА 6015 6CM вози двојно топката имајќи вентилаторот за ладење

DEN 432.00
DEN 480.00
-10 %

Износ
Во продавницата.

NMB-МАТ Производителот : Minebea Co., Ltd. (Minebea-Matsushita Motor Corporation) Модел : 2406 RL-05 W-M50 Големина : 60 * 60 * 15mm Значи време за неуспехот (MTTF) : 100000 Имајќи : Dual топката имајќи Напон : 12 V Брзина : Не се поддржани одложи аларм функција Интерфејс : оригинални 2 P приклучокот, должина на кабел 4 см

За производот

Волумен На Воздух:
30CFM
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Моќ Интерфејс:
3PIN
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
Бучава:
25dBA
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Број На Модел На:
2406RL-05W-M50
Тип:
Фан
Пакет:
No
моќност:
1.56 W
Фан Живот:
50000 часа
Бренд Име:
NMB
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Фан Големина:
6015
Модел:
2406RL-05W-M50

Слични предлози