.

.

20 Парчиња многу Gdstime Сина Силикон Проводници графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ 100 x 100 x 0.5 mm Heatsink Термички Подлога

20 Парчиња многу Gdstime Сина Силикон Проводници графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ 100 x 100 x 0.5 mm Heatsink Термички Подлога

DEN 945.12

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте да ја Посетите нашата Продавница
ЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА У
Нашите производи се 100% сосема нов и висок квалитет
Ние можеме да произведуваат вашиот ИДЕАЛЕН ТИП, ако треба и ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.
100x100x0.5mm графичкиот процесор SMD НАТОПИ IC Чип Xbox PS PC VGA Чипсет Heatsink Радијатор Силикони Топлинска Спроводливост Подлога
100% Сосема Нов
Дебелина : 0.5 mm
Големина : 100x100mm
Континуирано Temp : -40ºC-260 ºC
Коефициент на топлинска Спроводливост : 3.2 w/m-K
Дефект Напон : 4kv/mm
Пакетот вклучува : 20 компјутери
ПРЕВОЗОТ
Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот. Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни. Превозот Логистика :
Кина Пост,хонг конг Пост,Singpost,DHL,Fedex,ТНТ,итн Испорача време : Обично 15-35 дена ,тоа ќе биде одложен од страна на празници,страшно се временски или други unexcepted ризици.
ПЛАЌАЊЕ
Alipay, Кредитна Картичка,western union,Money Gram, итн. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
ПОВРАТНИ информации
Повратни информации е витален дел од Али заедница и ние се обидуваме се потрудиме да заработите вашиот Positive Feedback. Ние ќе работиме напорно за да го реши секој проблем што може да се излезе, па ве молиме контактирајте со нас пред да замине било Негативни Повратни информации,Лоши повратни информации не е подобар начин да се реши проблемот. Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Благодарам многу!
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ние им овозможи размена ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена. Купувачите мора да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот.
ЗА НАС
Ние работиме за да ги понудиме најдобрите производи и услуги!Добредојдовте на порака во секое време и ќе биде среќно до одговор,обично во рок од 24 часа. : ) Ние можеме да снабдување на големо и ОЕМ.

За производот

Линии:
Никој
Волумен На Воздух:
30CFM
Моќ Интерфејс:
3PIN
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
conmon
Тип:
Фан
Пакет:
No
моќност:
1.56 W
Број На Модел На:
GDT10X10MM
Бренд Име:
gdstime
Имајќи:
Течност Имајќи
Фан Живот:
30000 часа
Heatsink Материјал:
термичка
Фан Големина:
100 x 100 x 0.5 mm
is_customized:
Yes

Слични предлози