.

.

AVC 8CM ds08025t12hp028 12V 0.30 НА 8025 4 PWM температура на ПРОЦЕСОРОТ случај игла тивка фан 8CM 80MM

AVC 8CM ds08025t12hp028 12V 0.30 НА 8025 4 PWM температура на ПРОЦЕСОРОТ случај игла тивка фан 8CM 80MM

DEN 2160.00
DEN 2880.00
-25 %

Износ
Во продавницата.


AVC 8025 8 CM вистински оригиналниот
AVC 4 игли за контрола на температурата
Производ бренд : AVC
Производ модел : DS08025 T12 HP028
Изглед, големина : 80mm x 80mm x 25мм
Брзина референца : 1000-3000 + 5%ВРТЕЖИ во минута
Имајќи тип : Топка
Услуга живот : 60000 часа
Бучава референца : 23 DB + 3 DB
Воздухот референца : 23.17-30.97 CFM
Номинална напон : 12 V
Номинална напон : 0.30 На
Интерфејс тип : матична плоча 4 Pin интерфејс
Рамка должина : 14.5 CM
Брзина на следење : поддршка
Пакување тип : рефус
Применливи предмет : CPU вентилатор замена, шасија фан

За производот

Број На Модел На:
DS08025T12HP028
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Бренд Име:
AVC
Фан Големина:
8 см

Слични предлози