.

.

Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За ASUS A8 A8J A8F Z99 X80 N80 N81 F3J F8S Z53J Z53 M51 DC Brushless Лаптоп Кулер Радијатори Фан

Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За ASUS A8 A8J A8F Z99 X80 N80 N81 F3J F8S Z53J Z53 M51 DC Brushless Лаптоп Кулер

DEN 364.00
DEN 383.52
-5 %

Износ
Во продавницата.

Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За Вентилатор За ASU S A8 A8 J A8 F Z99 X80 N80 N81 F3 J F8 S Z53 J Z53 M51 DC Brushless Cpu Ладилник Радијатори Лаптоп Вентилаторот за Ладење
Компатибилен со : За ASUS A8 A8 J A8 F Z99 X80 N80 N81 F3 J F8 S Z53 J Z53 M51 Испорака Тежина : 70g ( 2.5 oz ) DC 5 V 0.5 Модел : DFB501005 H20 T ДЕЛТА 092608 A
Забелешка : Важно ! Важно ! Важно !
Вие треба да бидете сигурни дека вашата тековна фан дека ќе се отстранат од вашиот лаптоп е иста со нашата фан .На истиот тип на лаптоп може да има девојче фанови. Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да купите . Ви благодариме.
Внимание :
На истиот тип на лаптоп фан може да има неколку производители, ве молиме да не разбираат дека на навивачите во нашата продавница не е оригинална, бидејќи тие не се исто производителот !
Главниот вентилатор фабричките :
ДЕЛТА / SUNON / FORCECON / ADDA / Panasonic
AVC / SANYO / NMB / Nidec / ebmpapst
Ако ти е гајле производителите фабрика , ве молиме да се поврзете со нас да се назначи maufacturer.
Карактеристики :
1. Тоа ги штити вашите вредни податоци од страна на одржување на ПРОЦЕСОРОТ кул
2. ПРОЦЕСОРОТ фан карактеристики ефикасна топлина дисипација и ниско ниво на бучава
3. Ќе можат да работат колку што ви се допаѓа, без прегревање на вашиот компјутер
4. Одржите вашиот компјутер кул и удобно врз скутот или на вашата работна маса со овој CPU вентилатор
5. Направени од високо-квалитетен материјал, тоа е издржливи во употреба
6. Совршен дизајн за висока компатибилност и одличен состави
Пакет : 1x процесорот вентилаторот за ладење 100% Нови Оригинални
Слични Производи : ја Посетите мојата продавница : Превозот : 3.Колку долго може да се добие мојата цел? Приближното време на испорака откако ќе го испрати надвор.(За референца само) Забелешка : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта обично трае 11-30 дена.И тоа трае и подолго.Ве молиме да бидете трпеливи, ако не го добие стоки брзо по породувањето.Или можете да изберете EMS,DHL,UPS-от или други изразат услуги,но ве молиме контактирајте со нас за да додадете дополнителни превозот цена за брза испорака. Сад , Русија , Украина ,ние изберете e Packet кој е побрз и stabable.Ако доаѓаат од Канада,Франција,Израел или Велика Британија,Австралија,Саудиска Арабија,можете да платите Дополнителни $2.5 или $3 на Вашата Нарачка преку e Packet превозот.
Враќање Plicy : Плаќање : Повратна Информација :

За производот

Волумен На Воздух:
30CFM
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Y
Бучава:
25dBA
моќност:
2.5 W
Тип:
Фан
Пакет:
No
Примена:
Процесор
Фан Големина:
70x70x15mm
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
за Asus A8 A8J A8F Z99 X80 N80 N81 F3J F8S Z53J Z53 M51
Моќ Интерфејс:
4PIN
Имајќи:
Течност Имајќи
Heatsink Материјал:
Бакар
Фан Живот:
30000 часа
Бренд Име:
WFXSTD
Бучава:
N
Фан Големина:
2.5 инчен

Слични предлози