.

.

180 Парчиња Многу Бел 15 x 15x 1mm Силикон Heatsink Ладење Проводници графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ Термички Подлога

180 Парчиња Многу Бел 15 x 15x 1mm Силикон Heatsink Ладење Проводници графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ Термички Подлога

DEN 559.00
DEN 657.12
-15 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте да ја Посетите нашата Продавница
ЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА У
Нашите производи се 100% сосема нов и висок квалитет
Ние можеме да произведуваат вашиот ИДЕАЛЕН ТИП, ако треба и ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.
15x15mm графичкиот процесор SMD НАТОПИ IC Чип Xbox PS PC VGA Чипсет Heatsink Радијатор Силикони Топлинска Спроводливост Подлога
100% Сосема Нов
Дебелина : 1mm
Големина : 15x15mm
Континуирано Temp : -40ºC-260 ºC
Коефициент на топлинска Спроводливост : 3.2 w/m-K
Дефект Напон : 4kv/mm
Пакетот вклучува : 180 компјутери
ПРЕВОЗОТ
Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот. Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни. Превозот Логистика :
Кина Пост,хонг конг Пост,Singpost,DHL,Fedex,ТНТ,итн Испорача време : Обично 15-35 дена ,тоа ќе биде одложен од страна на празници,страшно се временски или други unexcepted ризици.
ПЛАЌАЊЕ
Alipay, Кредитна Картичка,western union,Money Gram, итн. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
ПОВРАТНИ информации
Повратни информации е витален дел од Али заедница и ние се обидуваме се потрудиме да заработите вашиот Positive Feedback. Ние ќе работиме напорно за да го реши секој проблем што може да се излезе, па ве молиме контактирајте со нас пред да замине било Негативни Повратни информации,Лоши повратни информации не е подобар начин да се реши проблемот. Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Благодарам многу!
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ние им овозможи размена ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена. Купувачите мора да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот.
ЗА НАС
Ние работиме за да ги понудиме најдобрите производи и услуги!Добредојдовте на порака во секое време и ќе биде среќно до одговор,обично во рок од 24 часа. : ) Ние можеме да снабдување на големо и ОЕМ.

За производот

Линии:
Никој
Фан Живот:
40000 часа
Број На Модел На:
кабел
Бренд Име:
gdstime
Имајќи:
Масло Имајќи
Примена:
Компјутер Случај
Пакет:
No
Тип:
Проводен Heatsink Гипс
Heatsink Материјал:
термичка
Фан Големина:
15 x 15x 1mm
is_customized:
Yes
Фан Големина:
0 cm

Слични предлози