.

.

5pieces многу 40x40x20mm Алуминиум Heatsink Ладење за LED Моќ Мемориски Чип IC Транзисторски

5pieces многу 40x40x20mm Алуминиум Heatsink Ладење за LED Моќ Мемориски Чип IC Транзисторски

DEN 436.00
DEN 513.12
-15 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте да ја Посетите нашата Продавница
ЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА У
Нашите производи се 100% сосема нов и висок квалитет
Ние можеме да произведуваат вашиот ИДЕАЛЕН ТИП, ако треба и ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.
40 x 40 x 20mm Алуминиум Heatsink LED Моќ Мемориски Чип IC Транзисторски
Алуминиум Heatsink
Големина на : 40 x 40 x 20mm
Тежина : 35g/еез
пакување вклучуваат : 5 компјутери
ПРЕВОЗОТ
Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот. Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни. Превозот Логистика :
Кина Пост,хонг конг Пост,Singpost,DHL,Fedex,ТНТ,итн Испорача време : Обично 15-35 дена ,тоа ќе биде одложен од страна на празници,страшно се временски или други unexcepted ризици.
ПЛАЌАЊЕ
Alipay, Кредитна Картичка,western union,Money Gram, итн. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
ПОВРАТНИ информации
Повратни информации е витален дел од Али заедница и ние се обидуваме се потрудиме да заработите вашиот Positive Feedback. Ние ќе работиме напорно за да го реши секој проблем што може да се излезе, па ве молиме контактирајте со нас пред да замине било Негативни Повратни информации,Лоши повратни информации не е подобар начин да се реши проблемот. Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Благодарам многу!
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ние им овозможи размена ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена. Купувачите мора да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот.
ЗА НАС
Ние работиме за да ги понудиме најдобрите производи и услуги!Добредојдовте на порака во секое време и ќе биде среќно до одговор,обично во рок од 24 часа. : ) Ние можеме да снабдување на големо и ОЕМ.

За производот

Линии:
Никој
Волумен На Воздух:
30CFM
Моќ Интерфејс:
3PIN
Број На Модел На:
топлина мијалник
моќност:
1.56 W
Пакет:
Yes
Бренд Име:
gdstime
Тип:
Heatsink
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Примена:
RAM меморија
Имајќи:
Течност Имајќи
Фан Живот:
30000 часа
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Фан Големина:
40X40X20mm
is_customized:
Yes

Слични предлози