.

.

SANYO 9A0612D4D031 DC 12V 0.21 НА 60x60x25mm Серверот Плоштадот фан

SANYO 9A0612D4D031 DC 12V 0.21 НА 60x60x25mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1224.96

Износ
Во продавницата.

Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Европските земји го користат DHL express.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Но, не влијае врз работата и квалитет, имаме многу добар фидбек. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Иако тоа се користи.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас. Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад.ако ви треба било каков производ,може да обезбеди слика или medel за нас.21 3-жица 3-пински конектор 60mm 60x60x25mm
Објектот Состојба : Користено
Гаранција : два месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) . Ве молиме, напишете EORI број. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена) Испорака! купувачот треба да се напишани на полно име.
SANYO
Број на модел : 9 A0612 D4 D031
Напон / Ampere / Доведе / Големина
DC 12 V 0.

За производот

Пакет:
Yes
Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
100000 часа
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
9A0612D4D031
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
SANYO
Тип:
Фан
Фан Големина:
60X60X25mm

Слични предлози