.

.

FONSONING 12cm FSY13B110H FSY12038HA1BL 50/60Hz 110v-120v 0.26 НА RD45-121 12038 100v 16/15w вентилаторот за ладење

FONSONING 12cm FSY13B110H FSY12038HA1BL 50/60Hz 110v-120v 0.26 НА RD45-121 12038 100v 16/15w вентилаторот за ладење

DEN 1020.00
DEN 1200.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


FONSONING 12cm FSY13 B110 H FSY12038 HA1 BL 50/60 Hz 110v-120v 0.26 НА RD45-121 12038 100v 16/15w вентилаторот за ладење

За производот

Сечилото Боја:
FSY12038HA1BL, RD45 121
Бренд Име:
FONSONING
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
FSY12038HA1BL
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
20dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Фан Големина:
12038
Објектот:
RD45-121

Слични предлози