.

.

NIDEC 4010 12v 0.06 на D04X-12-35B вентилаторот за ладење

NIDEC 4010 12v 0.06 на D04X-12-35B вентилаторот за ладење

DEN 225.00
DEN 264.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


4010 D04 X-12-35 B 12 V 0.06 НА 4 CM Фан
40*40*10мм

За производот

Сечилото Боја:
СЕ КОРИСТИ, НОВИ
Бренд Име:
nidec
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
D04X-12
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
20dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Фан Големина:
4010

Слични предлози