.

.

FONSONING 6CM FSY60B24H 6025 24V 0.2 НА вентилаторот за Ладење

FONSONING 6CM FSY60B24H 6025 24V 0.2 НА вентилаторот за Ладење

DEN 2040.00
DEN 2400.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


6 CM FSY60 B24 H 6025 24 V 0.2 НА вентилаторот за Ладење

За производот

Бренд Име:
FONSONING
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
FSY60B24H
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
20dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Фан Големина:
6025
Објектот:
FSY60B24H

Слични предлози