.

.

Оригиналниот PAPST MULTIFAN3312 / 12 12V3.7W 9CM 9032 90 * 90 * 32-МИЛИМЕТРИ 3-жица двојно топката вентилаторот за ладење

Оригиналниот PAPST MULTIFAN3312 / 12 12V3.7W 9CM 9032 90 * 90 * 32-МИЛИМЕТРИ 3-жица двојно топката вентилаторот за ладење

DEN 1098.24

Износ
Во продавницата.


Модел : 3312/12
Бренд : ebmpapst
Напон : 12 VDC
Актуелни : 215 MA
Моќност : 3.7 W
Големина : 92 * 92 * 32-МИЛИМЕТРИ
Три - линија водоотпорен и масло - доказ high - end опрема фан

За производот

Линии:
4 Линии
Бренд Име:
NMB
Број На Модел На:
MULTIFAN3312 / 12
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор

Слични предлози