.

.

Бесплатен Превозот T129215SU 12V 0.50 НА 86mm 3Pin За Gigabyte GTX960 GTX970 GTX1050 GTX1060 Графичка Картичка VGA Кулер за Ладење Вентилатор

Бесплатен Превозот T129215SU 12V 0.50 НА 86mm 3Pin За Gigabyte GTX960 GTX970 GTX1050 GTX1060 Графичка Картичка VGA Кулер за Ладење

DEN 592.00
DEN 623.52
-5 %

Износ
Во продавницата.

T129215 SU 12 V 0.50 НА 86mm 3 Pin За Gigabyte GTX960 GTX970 GTX1050 GTX1060 Графичка Картичка VGA Кулер за Ладење Вентилатор
Напомена :
1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.
ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС. 2.Ве молиме проверете ја сликата и бидете сигурни дека тоа е она што го сакате производот. 3.Има било каков проблем,можете да контактирате со нас.
Опис : Модел : T129215 SU Фан Дијаметар : 86mm Теренот : 42x42x42mm Моќ Конектор : 3wire 3pin Напон : DC12 V Струја : 0.50 На Апликации :
За Gigabyte GTX960 GTX970 GTX1050 GTX1060
За Gigabyte GV-N1050 D5-2 GD GTX1050 2 G
Пакет Се Вклучени :
1 x T129215 SU 12 V 0.50 НА 86mm 3 Pin За Gigabyte GTX960 GTX970 GTX1050 GTX1060 Графичка Картичка VGA Кулер за Ладење Вентилатор Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 1.3-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба 1.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. 2.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. 3.Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. 4.Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.

За производот

Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Примена:
На Графички Картички
Бучава:
25dBA
Број На Модел На:
T129215SU
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
GTX960/970/1050/1060
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Пакет:
No
Имајќи:
Топката имајќи
Бренд Име:
Ориентален Матрица
Фан Живот:
30000 часа
Фан Големина:
86mm

Слични предлози