.

.

Оригиналниот F740 CA1941H01 MMF-08G24ES-CP1 24V 0.13 80 * 80 * 25ММ три-жица инверторот фан

Оригиналниот F740 CA1941H01 MMF-08G24ES-CP1 24V 0.13 80 * 80 * 25ММ три-жица инверторот фан

DEN 1098.24

Износ
Во продавницата.


MMF-08 G24 ES-CP1
Фреквенција конвертор F740-7.5 KW до 18.5 KW за користење,
0.13 На
24 V,
CP1 е приклучок тип
Големина : 80 * 80 * 25 MM

За производот

Бренд Име:
NMB
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
MMF-08G24ES-CP1
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор

Слични предлози