.

.

EBM PAPST 9cm 3218J/2NT 3218J/2HP-199/A01 9238 48v 10.4 w Вентилаторот за Ладење 92*92*38MM 3218J /2H4P /2NPU

EBM PAPST 9cm 3218J/2NT 3218J/2HP-199/A01 9238 48v 10.4 w Вентилаторот за Ладење 92*92*38MM 3218J /2H4P /2NPU

DEN 1020.00
DEN 1200.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


9cm 3218 J/2 HP-199/A01 9238 48v 10.4 w Вентилаторот за Ладење

За производот

Сечилото Боја:
3218J 2H4P, 3218J 2HP, 3218J 2NPU КОРИСТИ, 3218J 2NT
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
28
Волумен На Воздух:
30CFM
Примена:
Компјутер Случај
Бучава:
21dBA
моќност:
1.56 W
Тип:
Фан
Пакет:
No
Фан Живот:
50000 часа
Линии:
4 Линии
Моќ Интерфејс:
4PIN
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Број На Модел На:
3218J/2HP-199/A01
Бренд Име:
papst
Heatsink Материјал:
Бакар
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Фан Големина:
9238
Објектот:
3218J/2HP-199/A01
Бучава:
25
Фан Големина:
9 cm

Слични предлози