.

.

Нови Оригинални ADDA AD0712UB-A7BGP 12V 0.42 70*70*25ММ 7cm PWM двојна топката вентилаторот за ладење на ПРОЦЕСОРОТ

Нови Оригинални ADDA AD0712UB-A7BGP 12V 0.42 70*70*25ММ 7cm PWM двојна топката вентилаторот за ладење на ПРОЦЕСОРОТ

DEN 612.00
DEN 720.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


Нови Оригинални ADDA AD0712 UB-A7 BGP 12 V 0.42 70*70*25ММ 7cm PWM двојна топката вентилаторот за ладење на ПРОЦЕСОРОТ

За производот

Бренд Име:
ADDA
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
AD0712UB-A7BGP
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
19dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2800RPM
Фан Големина:
7025

Слични предлози