.

.

EBM PAPST 12cm 12038 24V 14W 0.58 на W1G110-AG03-10 Инверторот Вентилаторот за ладење

EBM PAPST 12cm 12038 24V 14W 0.58 на W1G110-AG03-10 Инверторот Вентилаторот за ладење

DEN 1428.00
DEN 1680.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


12cm 12038 24 V 14 W 0.58 на W1 G110-AG03-10 Инверторот Вентилаторот за ладење

За производот

Бренд Име:
papst
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
w1g110-ag03-10
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Пакет:
No
Радијатор користи:
w1g110-ag03-10
Тип Радијатор:
Фан

Слични предлози