.

.

Оригиналниот AVC BUB0812DD BASB1120R2U 03WY43 3WY43 вентилаторот за ладење 2320

Оригиналниот AVC BUB0812DD BASB1120R2U 03WY43 3WY43 вентилаторот за ладење 2320

DEN 612.00
DEN 720.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


Оригиналниот BUB0812 DD BASB1120 R2 U 03 WY43 3 WY43 вентилаторот за ладење 2320

За производот

Бренд Име:
AVC
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
BASB1120R2U
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
778
Бучава:
25dBA
Фан Големина:
92x92x25mm
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Течност Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
30000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Објектот:
BASB1120R2U
Бучава:
53
Фан Големина:
8 см

Слични предлози