.

.

Оригиналниот увоз на топло место 2SK332 2SK332E обезбедување на квалитет

Оригиналниот увоз на топло место 2SK332 2SK332E обезбедување на квалитет

DEN 136.00
DEN 143.52
-5 %

Износ
Во продавницата.

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули). Преземе фабрика за нарачки! Сорта е многу, не може да испратите сите, ако не можете да најдете на производ во продавницата, можете исто така да се консултираат со мене на интернет, или испратете e-mail на мене, за да се обезбеди брз одговор, цената попусти!
Треба да се купи повеќе квантитет, ве молиме консултирајте се со мене!
Повеќе поволна цена!

За производот

Број На Модел На:
2SK332 2SK332E 2SK332-E K322
Фаза:
еден фаза
Тековниот Тип:
AC
is_customized:
Yes
Употреба:
SVC

Слични предлози