.

.

2 Во 1 Дигитален Автомобил Voltmeter Термометар Температура Метар DC 12 V Батерија за Led Мониторот Двоен Дисплеј

2 Во 1 Дигитален Автомобил Voltmeter Термометар Температура Метар DC 12 V Батерија за Led Мониторот Двоен Дисплеј

DEN 176.00
DEN 231.36
-24 %

Износ
Во продавницата.


Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. 1 x Автомобил Батеријата Следи Voltmeter Термометар
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.
100% Сосема нов и висок квалитет на 2 IN1 Автомобил Voltmeter + Термометар Термометар за мерење дијапазон : -10 до +80 целзиусови степени степен Едноставно приклучете цигара во штекер, инстант потврда на батеријата напон, ниска потрошувачка на енергија висока светлина на екранот Погоден за 12 V и 24 V батеријата Дигитален дисплеј во боја : Сина Димензија : Прибл. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's цената на големо?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Земавме овие фотографии од самите себе. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние'll прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Врз основа на досегашното искуство. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

За производот

боја:
црвена и сина, црвена и црвена, црвена и зелена
Број На Модел На:
xx
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
ZOYI
Температурата На Работа:
-10 до +80 целзиусови степени степен
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Точноста Класа:
A
Димензии:
7.2*3.8 cm
Мерен Опсег:
Автомобил Батеријата Следи Voltmeter Thermomete
Напојување:
xx

Слични предлози