.

.

3 во 1 Батеријата Тестер на Напон, Струја Детектор на Мобилен Моќ Напон Тековната Метар USB Полнач за Лекар

3 во 1 Батеријата Тестер на Напон, Струја Детектор на Мобилен Моќ Напон Тековната Метар USB Полнач за Лекар

DEN 152.00
DEN 203.04
-25 %

Износ
Во продавницата.


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
3 во 1 Батеријата Тестер на Напон, Струја Детектор на Мобилен Моќ Напон Тековната Метар USB Полнач за Лекар
Пакетот Вклучува :
1pcs USB Полнач Лекар Напон Тековната Метар Мобилни Батеријата Тестер на Сила Детектор
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Прикажување на податоци : Напон, Струја Капацитет Време
Спецификација :
1.USB влез
2.RTZ, Reset копчето, притиснете го за три секунди ќе ги Ресетирате
3.Од USB
4.Напон : 4 V-20 V ( 1% точност )
5.Актуелни : 0-3А ( точност од 0.4% )
6.Капацитетот на батеријата (0-99999mah)
7.Работното време (0-99 Hour)
8.Работното време и Капацитетот имате Мемориска функција кога исклучување
9.Боја : Како на сликата шоу
10.Големина : 7.3 cm*2.3 см*1.35 cm (DXŠXV)
11.Количина : 1 Buc
12.Net Тежина : 25g
Забелешка : за Осветлување, екран и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди!
'

За производот

Број На Модел На:
T56
Бренд Име:
peacefair
Температурата На Работа:
Други
Точноста Класа:
Други
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
DIY Материјали:
Електрични
Димензии:
Други
Напојување:
Други
Мерен Опсег:
Други

Слични предлози