.

.

DIY Scrapbooking Подлога од Хартија Месечината Ѕвезди Балон Хартија 6inch 24 Лист Хартија Занаети Комплет Scrapbooking За Хартија за Пакување Налепници Подарок

DIY Scrapbooking Подлога од Хартија Месечината Ѕвезди Балон Хартија 6inch 24 Лист Хартија Занаети Комплет Scrapbooking За Хартија

DEN 815.52

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот Материјал : Хартија Големина : 6 x 6 "(15.2 * 15.2 cm) Занает : печатење, бронзирање, умре сечење детали за Производот : 12 модели, 2 ПАРЧИЊА по дизајн Материјал : Хартија Големина : 6 x 6 "(15.2 * 15.2 cm) Занает : печатење, бронзирање, умре сечење детали за Производот : 12 модели, 2 ПАРЧИЊА по дизајн Материјал : Хартија Големина : 6 x 6 "(15.2 * 15.2 cm) Занает : печатење, бронзирање, умре сечење детали за Производот : 32 обрасци, 1 BUC по дизајн

За производот

Бренд Име:
Месопотамија
Број На Модел На:
AA13
Материјал:
Хартија
Материјал:
Хартија
Занает:
печатење, бронзирање, умре сечење
Големина:
6inch,15*15cm
Лабава-лист:
24sheet
Стил:
Животно Рајот
боја:
Жолта,Розова

Слични предлози