.

.

50 Компјутери/многу триаголник Поштенски Марки Добра Состојба се Користи Со Пост Знак Од целиот Свет Печат Собирање Estampillas Де Correo

50 Компјутери/многу триаголник Поштенски Марки Добра Состојба се Користи Со Пост Знак Од целиот Свет Печат Собирање Estampillas

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %

Износ
Во продавницата.

Напомена : Ве Молиме Да Користите Кошничката За Пазарување,Еден Freightage Опфаќа Повеќе Производи.
Детали за производот 100 Различни од Земја 1.Сите тие се реални и се користи за поштенски марки ,Сите Со пост марка ,доаѓаат од целиот свет со поштенскиот печат . 2.Сите тие се различни едни од други.НЕ Repead 3 .Сите се Во Добра Состојба За Собирање , нема хартија плик на задната страна на поштенски марки, Сите seperation , Не Attrach ајде да ги разгледаме ,што марки можеби inculded,
1. Ве молиме потврдете го вашиот најновите адреса, кога ќе поставите вашата нарачка, бидете сигурни дека вашата адреса за е точно ,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса, па така ,бидете сигурни дека тоа е точно . Ако имате закажете со погрешна адреса, ве молиме да ми кажете вашата точна адреса .
2. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата .
3. Ве молиме потврдете го вашиот склопот на превозот метод пред да нарачате,Нормално, тоа трае 7-30 дена за пристигнување преку Кина Пост Воздух Mail , и трае 3-10 дена од Express.
4. Понекогаш, тоа може да потрае подолго време поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога ќе donot добиете вашата точка на време. Ако не примите објект во рок од 40 дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
1. Само неисправен производ нуди размена.
2. Неисправни производи мора да се врати во рок од 5 дена откако ќе се примени предмети.
3. Тоа може да потрае 1-5 дена за процесот на вашите врати откако ќе го добиете вашиот prodect .Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања во врска со procucts сте го добиле ,ве молиме контактирајте со нас во времето и ќе се обиде најдобро да се slove проблемите и да се направи сте задоволни
3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно !

За производот

Број На Модел На:
Користи Поштенски Марки
Земја:
world wide
квалитет:
50 КОМПЈУТЕРИ/ многу
Состојба:
Исклучување На Хартија
Име:
поштенски марки
Големина:
Samll, Middle ,and few big

Слични предлози