.

.

50pcs/Set 3D Нокти Налепници Помине Decals Совети Нокти Мешани Дизајни Шарени Црно Бел Цвет Пеперутка Срца

50pcs/Set 3D Нокти Налепници Помине Decals Совети Нокти Мешани Дизајни Шарени Црно Бел Цвет Пеперутка Срца

DEN 141.60

Износ
Во продавницата.


Опис : 100% сосема нов Кол : 50pcs Тип : 3 D Помине Налепница Големина : 6x5.5 cm Одлична за Нокти & Pedicare Едноставен и лесен за користење
Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција. 2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа(освен сабота и недела).Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. Плаќања : 1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Или не, ве молам, точно пред исплата. 2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). 3) телефонскиот број не е препорачливо за повеќе точна испорака. Превозот и Предавање Термин : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. 2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени. 3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски(ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. 4) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. 5) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време. 6)ве Молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен . 7) Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време. 8) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 9) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

За производот

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Големина:
5.3x6cm
Стил:
3D
Материјал:
Пластични
Количина:
50pcs
Број На Модел На:
YQ
Бренд Име:
KASAKO Docai

Слични предлози