.

.

ACZUV Најновите Бела Африкански Монистра Нигериската Свадба Ангажман Накит во Собата за Жените Големи Обетки Ѓердан Хривнија D4R031

ACZUV Најновите Бела Африкански Монистра Нигериската Свадба Ангажман Накит во Собата за Жените Големи Обетки Ѓердан Хривнија

DEN 3574.00
DEN 7007.52
-49 %

Износ
Во продавницата.


Предмети Опис : цената е за еден сет. ако цел мешани 12piece, парче избираат 12 и плати еден pricex12 и пишување боја сакате во порака може да се обезбеди слики на сопствени-направи модели, поздрави развој на слики Советодавни. Може да се направи клиентите големина и боја. Ние ги доставуваме африкански корални монистра, кристалните зрнца, тиркизна и монистра, камен монистра, пластични бисер монистра, стаклени монистра, накит сетови за нигериската традиционална свадба, свадба накит сет. може да се користи нигериската triditional свадба, годишнина, свадба, роденден, а исто така може да се користи да се облекуваат колокација. За Превозот : бесплатен превозот воздух пост парцели околу 15-35days., во Канада, Бразил повеќе денови околу 40-60days.
ако сакате брзо може да изберете локација за подигнување на превозот.треба плаќаат екстра DHL такса 18$.
повеќе од 100$ може да бесплатен превозот на курирската служба DHL после испратите 3-7days.
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од стандардните превозот метод, ако било каква промена за итни цел, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Повратни информации :
Тоа ќе биде многу ценети за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине било повратни информации . Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Повод:
Свадба
Пол:
Жени,љубовници',Девојки,Унисекс
Број На Модел На:
D4R031
Бренд Име:
aczuv
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки хривнија
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Мушка големина:
6mm Кристално
Ѓердан Прв Ред Должина:
18 инчи
хривнија должина:
8inches
Дали да се прифати обичај:
Yes

Слични предлози