.

.

Убава 5row 17 white&црна школка бисер ѓердани обетки сет

Убава 5row 17 white&црна школка бисер ѓердани обетки сет

DEN 2583.00
DEN 4454.40
-42 %

Износ
Во продавницата.

00 /парче
Шармантен! Бела Монета Розова Слатководни Бисер Ѓердани Поставите US$ 29. Јас ќе се реши за вас во 48 часа.
Ние ќе ја испорача стварта На купувачот исплата во рок од 3 работни денови .00 /парче
Природни 3row 8ММ Опкружен Крв Црвена jade ѓердан Earring US$ 19.) Превозот и ракувањето со надомест вклучува пакување, складирање и дистрибуција на трошоците, не поштенски само.
товарни е поскапо.
Политика На Враќање :
Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите објект од нас.
Штом го исчистите вашиот плаќање, ние ќе брод надвор од објектот во 48 часа.00 /парче
Добредојдовте во мојата продавница :
Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!
За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање.00 /парче
Светла бела школка бисер pendant обетки прстен поставите US$ 17. ве молиме да го прочитате ставка Опис и превозот Опис.
Ако изберете EMS, треба да се плати одреден надомест. тоа нормално се зема 8-12 дена. (викенд и holidy не се вклучени. (Целосна наплата или размена е валидна во рок од 15 дена по плаќањето беше потврдено)
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, Ние ќе остави positve повратни информации за вас, откако ќе се примени на објект. Ве молиме да ни ме наскоро.
природни 7-8мм ААА бела ПРЕПРАТЕНА бисер ѓердани&хривнија поставува US$ 33. Треба да се плати (25 US : ).00 /парче
точно црвени полни Earring Хривнија Ѓердан Прстен поставите US$ 33.00 /парче
3 Row бел бисер црвено jade ѓердан обетки US$ 20.
не кутија.
Овој објект е превозот од Сингапур Воздухопловната,Превозот Време : 18-30 работни денови(со Исклучок на сабота и во недела и правни празници) за да пристигнете(Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity),Имаат следење на број,
Плаќање :
Јас прифаќа следниве начини на плаќање : Alipay
Превозот И Ракувањето Со :
EMS,Просек превозот период е 7-10 дена. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да плаќаат. Ако постои нешто необично или имате некои сомнение, ве молиме да не остави неутрални или негативни повратни информации, можете да не контактирате без никакво двоумење и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши јас т.00 /парче
18 KGP Прилично Црвени Корални зголеми Цвет Pendant Earring Прстен дама е поставена US$ 19.

За производот

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ZESYEU
Пол:
Жените,Унисекс
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
12mm
Метали Тип:
сребро позлатен

Слични предлози