.

.

Гроздобер Етиопската свадба накит сетови мода Злато Исполнет Накит Африка/Судан/Skopje/Кенија свадба накит сетови

Гроздобер Етиопската свадба накит сетови мода Злато Исполнет Накит Африка/Судан/Skopje/Кенија свадба накит сетови

DEN 1190.00
DEN 1487.52
-20 %

Износ
Во продавницата.

Гроздобер Етиопската свадба накит сетови мода Злато Исполнет Накит Африка/Судан/Skopje/Кенија свадба накит сетови
USD≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух mail
USD
RODUCT КАРАКТЕРИСТИКИ
Стил : Мода накит сет
Материјал : Еколошки бакар,18k вистински злато позлатен, не 100% солидна злато
Големина : прикажува слика,ве молиме да забележите дека
Повод : Ангажирање/партија/годишнината/подарок
Состојба : 100% сосема нов,одлична занает
НАПОМЕНА : Производ големина, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големината, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За Рефус со Цел,ве Молиме контактирајте ме!
СЛИКА
Накит треба caressed прецизно одржување
За shippment
Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди
Epacket : 10-15 работни дена за САД
Кина Пост Воздух Mail 20-45 работни дена да повеќето земји
Хонг Конг Пост Ail Mail 15-30 работни дена да повеќето земји
Најголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHL
Ако имате било какви проблеми изработка на плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.Ние можеме да ви помогне да ги решите вашите проблеми плаќање
Повратни информации :
Ве молиме не го остави негативни(1-2 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас
Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и исто така се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети вратени во рок од 15 дена од денот на добивате нив,за проблеми со Квалитетот. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. На примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Пред да се врати ставки,ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата(на продавачот)се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

За производот

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
обетки+ring+pendant
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
Етиопските свадба накит сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
накит сет
Поставување Тип:
обетки+ring+pendant+закачам
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Тежина:
25g
боја:
Злато Позлатен
Начин На Продажба.:
Фабрика Директни Продаде
Синџир должина:
45см
is_customized:
Yes
Материјал:
Никој

Слични предлози