.

.

Модата партија додатоци накит ѓердан earring Африка свадба монистра, златен накит постави африкански монистра накит сет

Модата партија додатоци накит ѓердан earring Африка свадба монистра, златен накит постави африкански монистра накит сет

DEN 404.00
DEN 696.00
-42 %

Износ
Во продавницата.


100% физички слика

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
OUHE
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
4pcs Сет
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
СБ-1554
Свадба:
Злато
Стил:
Романтични
Метали Тип:
Жолто Злато

Слични предлози